Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju
W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.
2020-02-25, 08:40

16-20 lutego 2020 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Gulfood, jedno z największych wydarzeń branży spożywczej na świecie. W czterodniowej imprezie uczestniczyły międzynarodowe marki, które zaprezentowały najnowsze produkty oraz usługi z zakresu żywności i napojów. Odwiedzający mogli spotkać się z przedstawicielami firm i dostawcami z całego swiata, spróbować nowej żywności, a także poznać najnowsze trendy kulinarne.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej Agencji Brandingowej Tango, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów opakowań oraz fotografii produktowej, ze szczególnym naciskiem na sektor spożywczy. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania opakowań, namingu, identyfikacji wizualnej, a także e-marketingu własnie.

Podczas tegorocznej edycji Gulfood 2020 edycji mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi trendami branży FMCG, innowacyjnymi rozwiązaniami w sektorze żywności i napojów, wyposażenia gastronomicznego, hotelowego, a także branży restauracyjnej od ponad 4000 wystawców z całego świata.

W tym roku, myślą przewodnią 25. Targów Gulfood w Dubaju było hasło „Re -Thinking Food”, czyli zrównoważone podejście do codziennej diety oraz zminimalizowanie odpadów przy produkcji żywności, jak również biodegradowalne opakowania, które wpisują się w coraz popularniejszą idee „zero waste”.

Poniżej zobaczcie naszą fotorelację z Targów Gulfood 2020.

KONTAKT / AUTOR
Kontakt
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy