Agencja Brandingowa Tango rozszerza działania o e-marketing
Nieustanny rozwój, profesjonalizm oraz efektywność to motywy przewodnie działalności naszej Agencji Tango od samego początku jej powstania. W pracy cenimy przede wszystkim przejrzystość, innowacyjność oraz indywidualizm. Równocześnie stawiamy na synergiczną współpracę zespołu, a także odważną i oryginalną kreację. Taka też jest nasza nowa strona dedykowana działaniom e-marketingowym. Sprawdź i daj się zaskoczyć!
2019-11-07, 11:20

Tango jest gotowe na więcej, a Ty?

Podążając za najnowszymi trendami projektowania i użyteczności, za cel postawiliśmy sobie maksymalizację pozytywnych doświadczeń użytkownika. Przy tworzeniu strony inspirowały nas trendy oraz minimalistyczny design. Staraliśmy się zwrócić szczególną uwagę na charakterystyczny prosty w formie layout, specjalnie dopasowane kroje fontów, przemyślaną i funkcjonalną ekspozycję tekstu.

Projekt łączy najbardziej aktualne technologie oraz trendy graficzne, by spójnie komunikować wartości naszej firmy. Wprowadzenie odważnych kolorów połączonych z elegancką czernią na zasadzie kontrastu ma korespondować z naszym odważnym podejściem do działania. Funkcjonalny minimalizm upraszcza poruszanie się po stronie. Wdrażając nowy projekt, mieliśmy na względzie jego wydajność oraz szybkość wczytywania. Teraz zdecydowanie łatwiej i szybciej można odnaleźć interesujące informacje oraz ofertę. Ważna jest dla nas prostota, więc nie mogło zabraknąć jej na stronie – zredukowane ozdobniki czy zwięzły przekaz obrazuje, że cenimy klarowne i transparentne zasady.

 

Kompleksowe usługi digitalowe w minimalistycznym wydaniu 

Specjaliści w Agencji Reklamowej Tango w oparciu o wieloletnie doświadczenie budują silne marki, które wyprzedzają konkurencję. By osiągnąć sukces ważna jest dobrze dobrana komunikacja, współpraca i śledzenie najnowszych trendów w branży digital. Dlatego, jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie stworzenia strony internetowej, prowadzenia kampanii Google Ads, pozycjonowania SEO, Content Marketingu czy monitoringu marki, zapraszamy na naszą nową stronę, na której zaprezentujemy Ci pełen wachlarz nowoczesnych rozwiązań, które wprowadzą Twoją firmę na szczyty SERP-ów. Tak jak nasza nowa strona jesteśmy nieszablonowi, innowacyjni oraz odważni. Nie boimy się wyzwań. Zajrzyj na naszą stronę i poznaj nieograniczone możliwości e-marketingu - https://tango-marketing.pl/

 

KONTAKT / AUTOR
Kontakt
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy